Warsztaty fotografii kulinarnej


Serdecznie zapraszamy na warsztaty fotografii kulinarnej, na których otrzymasz praktyczne wskazówki, aby Twoje zdjęcia dosłownie „jadło się oczami” :) 

Przede wszystkim porozmawiamy o stylizacji i kompozycji- zarówno potraw jak i całej otoczki, czyli dowiesz się jak stworzyć piękny i apetyczny kadr bazując na harmonii, palecie barw, doborem odpowiedniego kąta i gadżetów oraz podkładów czy teł.
Uzyskasz również odpowiedź co to są plany i jak sprytnie wykorzystać głębię ostrości, by Twoja potrawa jeszcze piękniej wyróżniła się w kadrze.
Zdobędziesz konkretną wiedzę dotyczącą oświetlenia, począwszy od wykorzystania światła naturalnego, po pracę ze światłem stałym, a kończywszy na oświetleniu błyskowym.

W części praktycznej razem stworzymy aranżację potrawy oraz zrobimy sesję zdjęciową.

Etapem końcowym Naszej wspólnej przygody będzie obróbka i retusz zdjęć w programie Adobe Photoshop lub Adobe Lightroom (wybór należy do Ciebie), wtedy poznasz proste, ale bardzo efektowne triki, aby Twoje zdjęcia były oszlifowane niczym diament i jeszcze bardziej pobudzały apetyt.


Warsztaty współorganizowane są ze szkoleniafoto.pl (terminy podane na stronie) i odbywają się w profesjonalnym studio fotograficznym.

Kontakt:
Szkolenia Foto
ul. Kaszubska 57 / 108 ( I piętro )
70-402 Szczecin
+48 602-520-562


lub kontakt osobisty:
kraina.miodem.plynaca@gmail.com


Kraina na Instagramie